منابع یادگیری فریم ورک نسخه 1

[rtl]با توجه به گزارش خرابی لینک های فوق، این فایلهای تصویری در سایت آپارات آپلود شده و قابل مشاهده می باشد.

امید وارم که مفید باشد.[/rtl]

http://www.aparat.com/shgn

آقا خیلی خوب بود مخصوصا اون چند آموزش که برای مبتدی ها گذاشتید. کتاب کامل رو قبلا جای دیگه ای دیده بودم راستش برای افرادی مثل من که تازه کاریم خیلی سنگین بود ولی با این آموزشهای گام به گامتون کلی مشکل حل شد ضمنا نحوه نگارش این آموزشها هم خیلی ساده و قابل فهمه. لطفا ادامه بدید.

سلام آقای برجیان من تمام منابع آموزشی شما را مطالعه کردم باید بگم که استارت خیلی خوبی بود ممنون الان تمام این منابع را که شما تهیه کردید روی پرشین گیگ آپلود کردم تا برای دانلود با مشکل فیلترینگ مواجه نشیم حالا دوستان می تونن به راحتی اون ها را دانلود کنند لطفا اگه ممکنه این لینه های دانلود را در پست اول قرار بدهید

با سپاس از شما

فعلا یه اشکال کوچکی پیش اومد سریعا اصلا می شه کمی صبر کنید

سلام

آقای برجیان ادامه آموزش رو کی توی سایت قرار میدهید؟

آیا اصلاً قصد ادامه آموزش رو دارید؟

با آرزوی موفقیت برای شما

سلام

خیلی خیلی مرسی

آقای مهندس خسته نباشید

فایلاتون فوق العاده است

ایشالا اگه وقت کنم ، خیلی دوس دارم باهاتون همکاری کنم ، شاید تونستیم به پاس تشکر یه کم بهتون کمک کنیم

زنده باشی و موفق

;)

[right][size="5"][font="Tahoma"][/font][/size][/right]سلام…ممنون خوب بود …تشکر

[font="Tahoma"][right]واقعا خسته نباشید آقای برجیان

دمتون گرم [/right][/font]

[right]مرسی عالی بود [/right]

سلام خسته نباشید این تاپیک آموزشی با بقیه منابع واقا فرق داشت و بهتر بود خیلی وقته منتظر قسمت های جدید تر هستم مرسی

[right][size=2] [/size][/right][rtl][right][font="Tahoma"][size="3"]سلام دوست عزیز آقای برجیان. از زحمات شما سپاسگزارم.[/size][/font][/right][right][font="Tahoma"][size="3"]کتابتون بسیار عالی بود. خدا خیرتون بده.[/size][/font][/right][/rtl][right] [/right]

[right]با سلام

آقای Ali Borjian من از شما ممنونم به خاطر آموزش خوبتون

می خواستم بدونم کی آموزش شماره 8 رو می زارید؟ [/right]

[rtl]اسلاید های ترجمه شده معرفی Yii2 در همایش روز فریمورک که توسط آقای samdark ارائه شده است:[/rtl]

yii2:D

[rtl]

[font="Tahoma"]ممنون جناب شاهچراغیان کار خیلی متفاوت و خوبی بود. با اجازه تون لینک شما رو دراولین پست این تاپیک قرار دادم.[/font]

[/rtl]

[rtl]

خواهش می کنم قربان. شما صاحب اختیار هستید.

[/rtl]

[right][rtl][font=“Tahoma”]ابتکار خیلی جالبی بود، کپی برابر با اصل ;)

خسته نباشید[/font][/rtl]

[/right]

[color="#FF8C00"][color="#800080"][font="Tahoma"]با تشکر از شما دوست عزیز. اما شما در آموزش تصویری همش اشاره نموده اید به اینکه در مطالب آینده توضیح داده میشود اما لینکهای دانلودی که گذاشتید فقط 7 لینک میباشد.[/font][/color][/color]

[rtl]

[font="Tahoma"]با سلام

ویرایش دوم کتاب آماده شده که لینک آن در اولین پست این تاپیک قابل دانلود می باشد.

ادامه آموزشهای تصویری نیز به زودی اضافه خواهد شد.

موفق باشید[/font]

[/rtl]

[rtl][font="Tahoma"]با سلام

یک منبع یادگیری به زبان انگلیسی منتشر شده که بصورت تصویری با ویدیو به آموزش فریمورک می پردازد البته باید اقدام به خریداری مجموعه آموزشی کرد.

عنوان مجموعه آموزشی ویدیویی:

packtpub beginning-yii-php-framework video.[/font][/rtl]

[right][font="Tahoma"]آقای برجیان جثارت نباشه ها: کتاب شما برای شروع کار زیاد مناسب نیست! من قبل از شروع، کتاب شما رو سعی کردم بخونم و متوجه بشم اما خب چیز زیادی دستگیرم نشد. ولی وقتی کارو شروع کردم توسط خودم و با هر دشواری کم کم راه افتادم و بعدش با مراجعه به کتاب تونستم چیزهای بیشتری یاد بگیرم. در کل میشه گفت کتاب شما برای بعد از آشنایی و راه افتادن کاربر میتونه مفید باشه. این نظر شخصی منه تا دیگران چی بگن ![/font][/right]

[rtl]ایول دقیقا عین خودم، نمی دونم این فریمورک چرا اینطوریه، اولش خیلی سخته بعدش روی غطک می افته[/rtl]