منابع یادگیری فریم ورک نسخه 1

[size=“4”]آقا عالی بود متشکرم[/size]… :)

اگه خواسته باشیم از جی کوئری استفاده کنیم فایل جی کوئری رو باید کجا کپی کرد در مسیر Protected یا که روت پروژه ؟

یه سوال دیگه این که فایل های پی اچ پی رو کجا کپی کرد مسیر اصلی پروژه یا که protectedیا فولدر خاصی هست ممنون…از زحماتی که میکشی…

[rtl][font="Tahoma"]

از نوجهی که به بنده دارید بی اندازه سپاسگزارم. خوشبختانه آموزشها و بخصوص آموزشهای تصویری مورد استقبال دوستان قرار گرفت که از این بابت بسیار خوشحالم. متاسفانه به دلیل درگیر شده با چندین پروژه وقت گیر تاکنون امکان به روز رسانی و ادامه آموزشها بوجود نیامده اما امیدوارم که در آینده نزدیک بتونم با کمک دوستان این کار روبا Yii 2.0 ادامه بدم. [/font]

[font="Tahoma"]آرزوی موفقیت و پیروزی رو برای همه بچه های فرم فروم فارسی[/font] [font="Tahoma"]دارم[/font]

[/rtl]

آقا خیلی عالی بود لطفا ادامه بدین

با سلام لینک دانلود کتاب خرابه و اعتبار لبنک کمکب تمام شده.

خواهش میکنم دوباره کتاب را برای دانلود بگزارید

[rtl][font="Tahoma"]

سلام دوست عزیز هردو تا لینک رو تست کردم مشکلی ندارند.

[/font]

[/rtl]

[rtl]آقای برجیان ضمن تشکر مجدد. آخرین فصلی که دادید بیرون چند بوده؟ آیا ادامه می دهید؟

[/rtl]

[rtl][font="Tahoma"]

سلام

تمام مطالب همینهایی هست که برای دانلود قرار داده شده. امیدوارم در آینده نزدیک چند فصل آموزش تصویری دیگه رو اضافه کنم.

ممنون از توجه شما[/font]

[/rtl]

سلام من نمی تونم این کتاب را دانلود کنم مشکل چیه !!

آقای برجیان من نمی تونم هیچ کدوم از این فایل هارا دانلود کنم کتاب شما را هم از سایت های کتاب ایرانی دانلود کردم لطفا این کتاب هارا بروی هاست های ایرانی علی الخصوص پرشین گیگ آپلود کنید تا مشکلی نداشته باشیم من خودم هم برای وبلاگم همین کار را انجام می دم من منتظرم جناب برجیان

[rtl]

[font="Tahoma"]سلام

هرچند من تست کردم و مشکلی نداشت ولی چون شما و چند نفر دیگه از دوستان خواسته بودید همه فایلها رو روی پرشین گیگ آپلود کردم. اگر مشکلتون حل نشد لطفا اطلاع بدید .

موفق باشید

[/font]

[/rtl]

[rtl]

[font="Tahoma"]سلام

قسمت بعدی آموزش رو امروز برای دانلود قرار دادم.

این قسمت مربوط به آموزشهای شروع به کار با MySQL هست سعی می کنم قسمت بعدی رو توی چند روز اینده آپلود کنم.

موفق باشید

[/font]

[/rtl]

صبر کنید. دارم روی آپارات آپلودشون می کنم. انشاءالله آماده شد لینک می دم.

[right]سلام آقا خسته نباشید این تاپیک خیلی خوب بود لطفا ادامه بدید من اولین باره می خوام با یه فریم ورک کار کنم تا قبل از اینکه مطالب این تاپیک و بخونم واقا گیج شده بودم فقط به نظر من آموزش کار با دیتابیس با این مو شکافی خارج از این مقاله بود لطفا ادامه بدید مرسی![/right]

[rtl]

[font="Tahoma"]سلام

یک قسمت اساسی کار با فریم ورک قسمت بانک اطلاعاتی هست که نیاز به دقت و تمرین بیشتری هم داره. شاید شما قبلا با بانک اطلاعاتی آشنا بودید و قسمتی از مطلب براتون تکراری بوده. در هر صورت ممنون از نظرتون.[/font]

[/rtl]

[rtl]

[font="Tahoma"]سلام

آموزش قسمت هفتم مربوط به تولید خودکار کدها توسط ابزار gii اضافه شد.

منتظر نظرات مفیدتون برای بهتر شدن مطلب هستم

موفق باشید[/font]

[/rtl]

مرسی جناب برجیان لینک پرشین گیگ را کجا گذاشتید اول تاپیک ؟؟؟؟؟ چک کنم !!

[right]سلام آقای برجیان.

اول میخواستم خسته نباشید و تشکر به شما به خاطر زحمت هایی که برای آموزش کشیدین عرض کنم.

کتاب معروفی که الان اینجا هم زدین و در فضای اینترنت هم اکثرا از این کتاب 185 صفحه ای استفاده می کنند و برای سال 90 ــه که به کنار، یه سری آموزش دیگه 4 قسمتی پیدا کردم بودم که برای سال 91 بود و حجمشم کمتر از کتاب ملی بود و من برای آموزش اونو انتخاب کرده بودم. و الان دیگه اون سایت رو پیدا نمیکنم و میخواستم ببینم قسمت پنج رو هم عرضه کردین؟ اگه آره از کجا میشه دانلودش کرد؟ خود شما وب سایتی برای این کتاب ها دارید؟

ممنون - علی محمدی[/right]

[rtl]

سلام دوست عزیز اینجا رو نگاه کنید.

[/rtl]