منابع یادگیری فریم ورک نسخه 1

[font="Tahoma"][rtl]

[/font]

[font="Tahoma"] اگر به تازگی کار با فریم ورک را شروع کرده اید می توانید از قسمت زیر آموزشهای تصویری گام به گام را مشاهده کنید. در این آموزشها سعی شده است اصول اولیه برنامه نویسی در محیط فریم ورک به صورت ساده و به همراه مثالهای عملی نشان داده شود. آموزشهای جدید به محض آماده شدن در همین پست قرار می گیرند.

[/font]

[font="Tahoma"][font="Tahoma"][size="3"]مجموعه آموزشهای تصویری گام به گام به زبان فارسی[/size]

قسمت اول : نصب نرم افزار های لازم

قسمت دوم : ساخت اولین برنامه در محیط فریم ورک

قسمت سوم: آشنایی با مفهوم MVC و شروع کد نویسی

قسمت چهارم : مشاهده اجزای MVC در یک پروژه واقعی

قسمت پنجم : شروع کار با بانک اطلاعاتی MySQL

[/font]

[font="Tahoma"][font="Tahoma"]قسمت ششم : برقراری ارتباط با بانک اطلاعاتی [/font]

[/font]

[font="Tahoma"][font="Tahoma"]قسمت هفتم : تولید خودکار کدها با استفاده از ابزار gii[/font][/font][font="Tahoma"][color="#FF0000"] [/color][/font]

اگر نیاز به مرجع کامل از دستورات و اصول پیشرفته کار با فریم ورک دارید می توانید کتاب مرجع فارسی و راهنمای عملی استفاده از فریم ورک را از قسمت زیر دانلود کنید.

[/font][size="4"][font="Tahoma"]مرجع فارسی و راهنمای عملی استفاده از فریم ورک[/font][/size]

[font="Tahoma"]دانلود کتاب ویرایش دوم[color="#FF0000"][size="5"]جدید[/size][/color]

دانلود کتاب ویرایش اول[/font]

[font="Tahoma"]

[size="4"]اسلایدهای آشنایی با فریم ورک Yii به همراه معرفی Yii 2[/size]

این اسلایدها به معرفی جنبه های مختلف فریم ورک می پردازند که اصل آنها توسط آقای Александр Макаров عضو تیم توسعه فریم ورک نوشته شده است و توسط دوست عزیزمان آقای شاهچراغیان ترجمه و آماده شده است.

اسلایدهای اصلی

اسلایدهای ترجمه شده (فارسی)

[/font][font="Tahoma"]

اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید مراجع رسمی یادگیری را از صفحه زیر دنبال کنید. یکی از بهترین آموزشها برای یادگیری عمیق مطالب، آموزش وبلاگ توسط فریم ورک می باشد.[/font]

[font="Tahoma"][size="4"][font="Tahoma"]صفحه رسمی آموزش فریم ورک به زبان انگلیسی[/font][/size]

Yii Tutorials

Blog Tutorial

[/font][font="Tahoma"]* در صورتی که شما نیز برای آموزش فریم ورک مطالبی تهیه کرده اید و علاقه مند به انتشار آن هستید می توانید اطلاع دهید تا آن لینک نیز در این پست قرار گیرد[/font]

[font="Tahoma"]* اگر با دانلود هر کدام از فایلها مشکل دارید لطفا اطلاع دهید.

[/font][font="Tahoma"]

[/rtl][/font]

خسته نباشید بسیار عالی

[right] سلام. ممنون داداش .حسابی زحمت کشیدی.

سپاس.[/right]

خیلی ممنون کار بزرگی انجام دادی . دمت گرم

[rtl]

واقعا دستت درد نکنه داداش.

خیلی عالیه.

[/rtl]

[rtl][font="Tahoma"]

خیلی ممنون آقای برجیان کار ارزشمندی کردید

[/font][/rtl]

[right] [font="Tahoma"]خیلی ممنون و موفق باشید.راستی دکمه تشکربرای پست ها کجاست. ؟[/font][/right]

[size="4"][font="Tahoma"]لینک دانلودمشکل داره وکتاب دانلودنمیشه [/font][/size]

[font="Tahoma"][rtl]

اول توی فروم ثبت نام کنید و با حساب کاربری تون وارد بشید بعد دانلود کنید

تست شد مشکلی نداره.

[/rtl][/font]

[right]ممنون علی آقا کار بسیار خوبی انجام دادید[/right]

سلا م

من کتاب رو دانلود کردم وهنوز نخوندم

ولی وظیفه خودم می دونم از شما بابت زحماتی که کشیدید تشکر و قدردانی کنم

[rtl]دست شما درد نکنه. زحمت کشیدید.[/rtl]

سلام.

از اینکه وقت گذاشتید و این کتاب را ترجمه کردید. ممنون

شاید ترجمه آن کاری نداشته باشد، اما به خوبی می دانم که بسیار زمانبر است…

باز هم تشکر :wub: :wub:

[rtl]تصمیمی ندارید اون رو به صورت یک کتاب منتشر کنید؟ [/rtl]

[right]سلام

من در یک سایت چند روز پیش مقالات فارسی خوبی در باره Yii دیدم.

خیلی خوب و سریع هم به سوالات پاسخ میدن.

لینک سایت

hamcodi.ir

[/right]

ممنون کار با ارزشی انجام دادید.

[rtl]

درود دوست گرانقدر

امیدوارم بتونیم زحمات شما و سایر دوستان رو جبران کنیم

[/rtl]

واقعا کار بزرگ و جالبی انجام داده اید. خسته نباشید

[rtl][font="Tahoma"]با تشکر از شما دوستان و علی آقا . بنده با دانلود این فایل مشکل دارم . اینترنت من مال عهد بوق است ممنون میشم یکی از دوستان این فایل رو در یک سرویسی آپلود کنه که لینک مستقیم داشته باشه بازم ممنون[/font][/rtl]

[rtl]

[font="Tahoma"]سلام[/font]

[font="Tahoma"]در صورتی که با لینک دانلود اصلی مشکل دارید از اینجا کتاب را دانلود کنید.[/font]

[/rtl]