معرفی اعضای فروم

[font="tahoma"][rtl] رضا هستم ، 22 ساله سنندج.

Codeigniter کار میکنم و جدیداً بین انتخاب کیک و Yii ، Yii رو انتخاب کردم

امیدوارم بتونم با این فریم ورک زندگی کنم .

راستی پایتون هم پایه هستم .

[/rtl][/font]

[rtl]

سلام. خیلی خوش اومدی

[/rtl]

[right]سلام به دوستان عزیز[/right]

[right]شهرام هستم [/right]

[right]با زبانهای برنامه نویسی سی شارپ و جاوا و پی اچ پی آشنایی دارم [/right]

[right]با فرم ورک یی تازه آشنا شدم ، امیدوارم در این راه از تجربیات شما عزیزان بهرهمند بشم[/right]

[rtl]

[font="Tahoma"]خوش اومدی شهرام جان امیدوارم که با یی به موفقیت های بیشتری برسی[/font]

[/rtl]

[right][rtl]

با سلام

مسعود هستم

کمی با php آشنایی دارم و asp.net C# کار میکنم

میخواستم asp.net MVC را یاد بگیرم، به این فکر افتادم که شاید php mvc بهتره باشه

واسه همین هنوز دو دل هستم که کدوم رو یاد بگیرم

یکی از مهمترین دلایلم عدم استفاده از هاستینگ ویندوزی است که بین asp.net mvc و php mvc دو دل شدم

یکی از مشکلات php و فریمورک های php اینه که کد نوشته شده در دسترس همه هست و نیازه که فریمورک را مرتبا آپدیت کنیم تا مشکلی پیش نیاد

در مورد امنیت هم نمیدونم امنیت فریمورک ایی بهتره یا استفاده از دات نت

انتخاب سخته

با تشکر

[/rtl]

[/right]

[rtl]

[font="Tahoma"]سلام مسعود جان اول از همه خوش اومدی

من هم مثل شما زمانی این مشکل رو داشتم که به سمت یی بیام یا نه ولی بالاخره وارد کار با یی شدم و در حالی که تا امروز ASP.NET MVC رو هم به طور جدی دنبال می کنم

بعد از این مدت می تونم بهتون بگم که در تصمیم گیری باید خیلی از موارد رو در نظر بگیرید چون این دو محیط برنامه نویسی توی یک چیزهای اساسی با هم فرق دارند که شاید همش مربوط به مزایا و قابلیت های زبان نباشه

یکی از اونها اینه که در ایران کد نویسی با ASP مرسوم تره دلیل این حرف هم اینه که بسیاری از برنامه های دولتی و کارخونه ای توی ایران با استانداردهای مایکروسافت کار می کنند و عموما ASP هستند

از نظر دیگه امروزه می بینیم که استقبال از PHP زیاد شده. فریم ورک یی یکی از فریم ورکهای جدیدیه که نشون داده برنامه نویسهای متوسط هم می تونند با PHP خیلی به محیط های Enterprise نزدیک بشند

در هر صورت امروز فرق اساسی بین قابلیت های PHP و .NET وجود نداره بلکه این بر می گرده به سلایق شخصی و موقعیت کاری و … که شما باید بینشون تصمیم بگیری. البته هیچ کسی نگفته شما مجبورید که یکی از اونها رو انتخاب کنید . می تونید هر دو رو یاد بگیرید و از هر دو شونم لذت ببرید

موفق باشید[/font]

[/rtl]

[/right]

[rtl]سلام.

محسن نجفلو از زنجان.

۴ سال با c# وقت تلف کردم :P

یک سال و نیم قبل با Yii آشنا شدم و الان یک سال هست که به طور حرفه‌ای برای کار‌های تجاری Yii کار می‌کنم.

در یک کلام فوق‌العادست.

[/rtl]

[rtl]

به نام خدا

با سلام

بهزاد هستم از مرکزی.

مدت کوتاهی php کار کردم.

تازه با yii آشنا شدم.

تازه کار هستم.

امیدوارم همگی با هم، به همدیگر کمک کنیم.

با تشک :) بهزاد خان :)

[/rtl]

[rtl]

بهزاد خان خوش اومدید

[/rtl]

[font="Tahoma"][rtl]سلام دوستان؛

همگی خسته نباشین.

مهران هستم. چند سالی هست که با کد سر و کله میزنم تازه فهمیدم هیچی نمیدونم ;)

وقتی با Yii آشنا شدم کلی باهاش حال کردم. واقعا لمس کردنش حال میده :rolleyes:

البته من خیلی تازه کارما! :D

[/rtl][/font]

کیارش مظفری هتسم کارشناس نرم افزار

بعد از اینکه برای یک سوال به قسمت جنرال دیسکاشن های این فروم رفتم و خیلی هم سریع جواب او را گرفتم تازه امروز متوجه شدم قسمت فارسی زبان هم دارید و دوستان مسلطی که با این فریم ورک کار کردند اینجا حاظرند

از اوناجایی که برای پروژه های فارسی سازی و حل مشکلات

RTL

خیلی وقت صرف کردم و علاقه داشتم از دیدن این قسمت خیلی خوش حال شدم و خواستم ازتون تشکر کنم

ایام به کامتون

[font="Tahoma"]

[rtl]

کیارش جان خوش آمدی. خوشحال می شیم که از وجود شما استفاده کنیم.

موفق باشی

[/rtl][/font]

[right][font="Tahoma"]محمد حسن ملقب به حسن سی دی

از قم

تازه با محتوای فریمورک آشنا شدم و حدود 1 سالی هست که با php آشنا شدم

و پیشرفت خوبی دارم و هنوز در نصب یی موندم و منتظرم که 10 دقیقه بگذره تا اولین پستم رو بذارم

راستی سلام[/font][/right]

[rtl]

سلام

خیلی خوش اومدید

[/rtl]

[right]

کار می کنم php سلام کوروش شریفی هستم لیسانس نرم افزار حدود 2 سال هست که

رو شروع کنمYii کار کردم و می خوام کار با Kohana با فریم ورک

از آشنایی با شما خوشحالم

:Yii دلایل انتخاب

سرعت

سادگی

ساپورت خوب

[/right]

[rtl]

سلام. خیلی خوش اومدید.

[/rtl]

اگر کمی مطالعه کنید خیلی سریع یاد می گیرید. مخصوصا وقتی که سابقه برنامه نویسی هم دارید. تازه بچه ها زحمت کشیدن مطالب فارسی هم نوشتند که دیگر کار شما را راحت می کند.

[right]با سلام

من حسین هستم ، کارشناسی کامپیوتر از دانشگاه شریف و کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک از دانشگاه خواجه نصیر .

الان هم ۳ سالی هست که دارم به صورت حرفه ای تحت وب و مخصوصا این فرم ورک کار می کنم . و تا الان ۲ تا هم سیستم مدیریت محتوا یکی برای خبرگزاری ها و یه سیستم فروشگاه آنلاین نوشتم که تقریبا روی ۲۰ سایت در حال استفاده می باشند .

تصمیم دارم یک دوره خصوصی برای کسانی که علاقمند هستند بگذارم و توش در کنار بحث های پایه ، بیشتر به بحث های تجربی و روش های بهینه پیاده سازی سیستم های تحت وب بپردازم که شامل :

معرفی بهترین معماری

شیوه های کاربردی تحلیل و طراحی سیستم ها

شیوه های درست پیاده سازی پایگاه داده

چگونگی پیاده سازی و استفاده از سیستم های مدیریت دسترسی

پیاده سازی ماژول های سرویس دهنده

بهینه سازی برای موتورهای جستجو

و بسیاری از تجربیات شخصی دیگر به منظور بهبود عملکرد سیستم خواهم پرداخت

علاقمندان می توانند تا آخر اسفند به من ایمیل بزنند یا با شماره موبایل من تماس بگیرند

e-mail: mereeelin@gmail.com

mobile: 09124377189[/right]

[rtl][font="Tahoma"]

سلام حسین جان خیلی خوش اومدی ولی چرا اینقدر دیر به فروم فارسی ملحق شدید[/font]

[/rtl]

سلام به همه

هادی هستم 10 ساله برنامه نویسی می کنم 6 ساله پی اچ پی حرفه ای کار می کنم 4 ساله با زند به طور حرفه ای کار میکنم

اومدم که با این فریم ورک هم آشنا بشم