طریقه بارگذاری yii در سرور لینوکس

[rtl]

سلام دوستان

بابت آموزش های خوبتون دستتون درد نکنه با yii وب سایت نوشتم اما نمی دونم چطوری باید آپلود کنم یعنی مثلا در دات نت پروژه رو پابلیش می کنن و محتویات پابلیش شده رو رو سایت آپیود می کنن حالا تو yii هم باید وب سایت طراحی شده رو پابلیش کرد چه طوریه .

خیلی سرچ کردم ؛ کتاب آموزشی رو هم نگا کردم اما جواب نگرفتم

لطفا کمک کنید

[/rtl]

[font="Tahoma"][rtl]

سلام دوست عزیز

کاری که شما در .net انجام می دید نوشتن کدها - دیباگ - کامپایل و نهایتا پابلیش هستش که هر کدوم ازاین مراحل کدهای شما رو به نوعی آنالیز و فایلهای نهایی را تولید می کنه

اگر قبلا با PHP کد نویسی کرده باشید می دونید که در اینجا نیازی به پابلیش نهایی وجود نداره کاری که شما در اینجا باید انجام بدید به این صورته

1- ایجاد ساختار یا اسکلت اولیه پروژه که توسط خط فرمان yii به راحتی قابل انجامه

2- اضافه کردن کدهای خودتون به برنامه که خطایابی کدهایی که می نویسید در هنگام نوشتن به عهده خودتونه و در هنگام اجرا کامپایلر PHP برای شما این کار رو انجام می ده

3- در نهایت شما فقط لازمه کدهای نهایی + پوشه کامل فریم ورک yii رو در سرورتون آپلود کنید و هیچ کار اضافه تری لازم نیست که انجام بدید

اگه در آموزشها اشاره ای به مراحل Publish نشده این به این علته که در PHP ما مرحله ای جدا گونه برای تولید فایلهای نهایی و باینری کردن اونها نداریم و مرحله کامپایل و اجرا به صورت Just In Time یعنی به محض فراخوانی انجام می شه

بنابراین فقط شما کافیه کدهای نهایی تون رو + پوشه فریم ورک توی سرورتون آپلود کنید و نگران چیز دیگه ای نباشید

موفق باشید

[/rtl]

[/font]

علی جان ممنون از راهنمایت جواب سوالمو گرفتم

[rtl]

[font="Tahoma"]سلام. با این gii چطور میشه ساختار یا اسکلت اولیه پروژه رو انجام داد[/font]

[/rtl]

[font="Tahoma"][rtl][right]

سلام

در این رابطه منابع بسیار خوبی هست و از توضیح اضافه پرهیز میکنم و فقط لینک میدم

سری آموزشی لری اولمن، شماره پنجم

کلا اگر تازه کار با این فریمورک رو شروع کردید، شدیدا مطالعه این سری آموزشی توصیه میشه

موفق باشید

[/right][/rtl][/font]