موضوع ترجمه مستندات نسخه 2 فریم ورک

[rtl]

[right][font="Tahoma"]سلام دوستان

کمتر از یک ماه است که نسخه 2 نهایی فریم ورک منتشر شده است

فکر می کنم الان زمان خیلی خوبی برای شروع ترجمه مستندات نسخه 2 و ادامه کارهای قبلی باشد

از همه دوستانی که در ترجمه لغات مشارکت کردند صمیمانه تشکر می کنم

متاسفانه بنده به دلیل مشغله زیاد امکان پی گیری مستمر این موضوع را ندارم اما بسیار خوشحال می شوم اگر یکی از دوستان با تجربه زحمت این کار را بر عهده بگیرد

اگر هر کدام از دوستان توانایی و تمایل به انجام این کار [/font][font=verdana,sans-serif][font="Tahoma"](مدیریت گروه ترجمه) را دارند لطفا اطلاع دهند تا یک برنامه زمامبندی برای این کار انجام دهیم

ارادتمند شما

علی برجیان[/font]

[/font][/right] [/rtl]

[right]درود

میتونم بپرسم چرا مستندات باید از زبان انگلیسی ترجمه بشه؟

كتاب اگه ترجمه بشه خوبه اما مستندات شايد به زبان اصلي باشه بهتر باشه چون بالاخره مرجع محسوب ميشه و شامل تغييرات و اپديت خواهد بود .

[/right]

[font="Tahoma"][/font][right]آقای برجیان عزیز

سره نسخه اول هم شما گفتی بیاید مستندات رو ترجمه کنیم یکسری هم اومدن گفتن باشه ولی در عمل

هیچ اتفاقی نیفتاد و واقعا حیف بود که زبان فارسی جزوه گزینه ها نبود .

حالا انتظار میره حداقل سره نسخه دوم این اتفاق نیفته و مستنداتش کامل به فارسی ترجمه بشه آنچنان وقتی هم نمیبره اگه دوستان کمک کنن .

امیدوارم مثل نسخه اول نشه که بعد چند وقت کلا رو هوا باشه[/right]

[rtl]

[font="Tahoma"]سلام دوست عزیز

حق با شماست ولی متاسفانه بنده به تنهای زمان و امکان انجام این کار را ندارم. به همین دلیل از دوستان علاقه مند و توانا درخواست کردم که در صورت تمایل این کار را انجام دهند. اگر شما نیز این امکان را داشته باشید بسیار خوشحال خواهم شد که پی گیری این کار به شما محول گرد.

در پاسخ به دوستی هم گه گفتند چرا باید ترجمه انجام شود به دو دلیل اول اینکه اکثر برنامه نویسان برای کمک به پیشرفت و توسعه این فریم ورک مستندات را به زبان خودشان ترجمه کرده اند دوم برای کمک به دوستانی که واقعا توانایی مطالعه متن ها به زبان انگلیسی را ندارند

موفق باشید

[/font]

[/rtl]

[font="Tahoma"][right]

ممنون از شما ولی بنده چون به زبان انگلیسی مسلط نیستم نمی تونم کمکتون بکنم ولی دوستان زیادی هستم داخل فروم میتونن کمک کنن شاید تا الآن پست رو ندیده باشن .

بنده آقای شهرکی رو پیشنهاد میکنم .

MLF

[/right][/font]

[rtl][font="Tahoma"]سلام

من خوشحال میشم بتونم توی کار ترجمه کمک کنم، :) ولی اگه می خواید تمام کار ترجمه به یک نفر بدید نه[/font][/rtl]

اگه بجای مستندات ،ویدیو آموزشی درس بشه من فک میکنم موثر تر باشه … مستندات فارسی فک نکنم زیاد مفید باشه …

کتاب آموزشی هم خوبه ولی خوب هم زمان بیشتری میبره هم درکش سخته

[right][font="Tahoma"][rtl][/font]

[font="Tahoma"] با سلام[/font]

[font="Tahoma"]حالا بهترین منبعی که بشه از اون برای یادگیری ورژن 2 استفاده کرد، معرفی کنید.[/font]

[font="Tahoma"]منابع فارسی پیدا نشد و فقط این منابع و کتابهایی که دوستان معرفی کردن که هزینه هر کتاب 20 دلاره رو پیدا کردم[/font]

[font="Tahoma"]آپلود کردم که دیگر دوستان هم بهره مند بشوند.[/font]

[font="Tahoma"]دانلود[/font]

[font="Tahoma"]با تشکر از همه دوستان[/font]

[font="Tahoma"][/rtl][/font][/right]

[rtl]

سلام

خوب بهترین منبع که خود مستندات فریمورک و خود کدهای موجوده

و بهترین روش یادگیری هم نوشتن یک پروژه کامله

واسه ترجمه هم من می‌تونم یک فورک از یی درست کنم و شروع کنیم اونجا

حتی اگه خیلی آهسته هم پیش بره ولی پیوستگی داشته باشه کار

زود تموم میشه

[/rtl]