کند بودن لود صفحه در ابتدای بارگذاری

[rtl]سلام من اخیرا یک سایت با yii درست کردم ولی وقتی رو سرور آپلود کردم و با اینترنت ازش تست گرفتم دیدم که سرعت بارگذاری در ابتدا خیلی کنده یعنی اینکه معمولا در اکثر سایت ها وقتی وارد میشید سریع عنوان مرورگر عوض میشه ولی تو مورد من این تغییر عنوان خیلی طول میکشه که خوب باعث میشه کاربر فکر کنه سایت خرابه (چون هیچ بوقو سوتی نمیزینه که دارم بارگذاری میشم) من تحقیف کردم فهمیدم مشکل از assetManager هست واسه اسکریپت ها مثل juqery چون این بالای عنوان میاد و خود asset کردن هم طول میکشه اینجوی باعث کند شدن سرعت بارگذاری میشه

حالا این assets چیه و به درد چی میخوره؟ خودم حس می کنم واسه کشه من یکم اطلاعاتم در زمینه کشینگ پایینه

واسه شما هم این مشکل هست؟

واسه من همون لحظه اول رفت رو اعصاب جون یه جوری حس اینکه سایت کار نمیکنه رو به آدم میده(درک کنید)[/rtl]

[font="Tahoma"][rtl]اسکریپت رو روی دو تا سرور نصب کنید و سرعت رو تست کنید ترجیحا از سرورها پینگ بگیرید

سرعت بارگزاری وبسایتها به عوامل زیادی بستگی داره ، تجربه شخصیم با Yii نشون داده که سریعتر هست و نه کندتر

[/rtl][/font]

[right]این است بیشتر به نظرم برای اینه که اگه یکی روی چندتا پروژه ایی کار می کرد فایل ها از نظر اسمی با هم قاطی نشن و خود ایی فولدر هاشو کنترل می کنه. ببین روی ماشین لوکال هم من وقتی داخل فولدر است رو پاک می کنم برای اولین بار لود شدن خیلی کنده حتی روی لوکال چون می خواد یک عالم فایل رو کپی کنه تو فولدر. ولی بعد از بار اول بار دوم و سوم خیلی زودتر کار انجام میده. راستی دیباگ مود رو خاموش کردی؟

[/right]

[rtl]آره فهمیدم asset برای چیه، دیباگم خاموش کردم مشکل از این بود و هنوز هم هست چون وقتی میخوای از registerPackage استفاده کنی تمام فایل ها بالای title میاد بخاطر همون dom یکم طول بکشه لود شه چون اسکریپت ها رو باید لود کنه[/rtl]