کلاس آموزشی

[font="Tahoma"][right]اگه ممکنه یکی ازاعضای فروم تشکیل یک کلاس آموزشی رو بدن

مثلا هفته ای یک مرتبه جمعه ها از صبح تا غروب

این یک پیشنهاد بود

اگه نطر دیگه ای هست بفرمایین

ما تو شهرستان کسی رو نداریم تا یاد بگیریم

من از بابل هستم

[/right][/font]

سلام دوست عزیز

به این لینک سری بزن من و چندی از دوستان داریم یه کارهایی می کنیم

Yii Learning

[right][font="Tahoma"]منطورم کلاس آموزشی حضوری بود[/font][/right]

[rtl][font="Tahoma"]

سلام جناب کبریا

لطفا با این ایمیل من یک تماس بگیرید.

web.ebox[at]gmail.com[/font]

[/rtl]

[rtl][left]آموزش حضوری به دلیل بعد مسافت خیلی مشکله، پیشنهاد می کنم از طریق کتاب و اینترنت یاد بگیرید. اگر مشکلی هم بود توی فروم می تونید عنوان کنید انشاءالله که حل بشه.

[/left][/rtl]

[right]با سلام

من حسین هستم ، کارشناسی کامپیوتر از دانشگاه شریف و کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک از دانشگاه خواجه نصیر .

الان هم ۳ سالی هست که دارم به صورت حرفه ای تحت وب و مخصوصا این فرم ورک کار می کنم . و تا الان ۲ تا هم سیستم مدیریت محتوا یکی برای خبرگزاری ها و یه سیستم فروشگاه آنلاین نوشتم که تقریبا روی ۲۰ سایت در حال استفاده می باشند .

تصمیم دارم یک دوره خصوصی برای کسانی که علاقمند هستند بگذارم و توش در کنار بحث های پایه ، بیشتر به بحث های تجربی و روش های بهینه پیاده سازی سیستم های تحت وب بپردازم که شامل :

معرفی بهترین معماری

شیوه های کاربردی تحلیل و طراحی سیستم ها

شیوه های درست پیاده سازی پایگاه داده

چگونگی پیاده سازی و استفاده از سیستم های مدیریت دسترسی

پیاده سازی ماژول های سرویس دهنده

بهینه سازی برای موتورهای جستجو

و بسیاری از تجربیات شخصی دیگر به منظور بهبود عملکرد سیستم خواهم پرداخت

علاقمندان می توانند تا آخر اسفند به من ایمیل بزنند یا با شماره موبایل من تماس بگیرند

e-mail: mereeelin@gmail.com

mobile: 09124377189[/right]

[right][font="Tahoma"]من حاضرم تو این کلاس شرکت کنم

با آقای حسین گلی هم تماس گرفتم

دوستان عزیز اگه تمایل به شرکت تو این کلاس را دارین بگین تا زودتر تشکیل بشه

کلاس هم با حداقل 5 نفر تشکیل میشه.اگه 10 نفر هم باشه بهتر

نظر من اینه که جمعه ها از صبح تا غروب باشه

منتظر نطرات تون هستم

محسن یوسف زاده

09390570127

بابل

[/font][/right]

به نظر من بهتره قبل از تصمیم گیری در مورد تشکیل کلاس حداقل چند مورد از کارهای آقای حسین را ببینیم و چند نفر از افراد خبره هم کار ایشون رو تایید کنند و کمی هم در مورد محل و شرایط برگزاری کلاس بیشتر توضیح داده بشه من خودم در تهران شنیدم چند جایی دوره کلاس آموزشی یی در آموزشگاهها برگزار می کنند مدرک فنی حرفه ای رو هم می دهند البته مباحث یی رو در ادامه آموزش پیشرفته پی اچ پی مطرح می کنند. ظاهرا شهریه کمی بالاست ولی سطح فنی کلاسها هم خیلی بالاست و از اساتید مجرب پی اچ پی کار استفاده می کنند.

[right]

با سلام خدمت شما .

در این که شما باید نمونه کار ببینید مشکلی نیست .

می تونید به این سایت ها مراجعه کنید .

irdiplomacy.ir

ireconomy.ir

asrekala.com

asremaskan.com

asrekhodro.com

tarikhirani.com

etebarnews.com

naghdineh.com

training.renault.co.ir

geohazard.gsi.ir (under developing)

با تشکر حسین

[/right]

سلام

در مورد این کارهایی که گذاشتید ببخشید ولی این کارها رو با یک سی ام اس ساده هم می شه کد زد

آیا کسی از بچه ها طراحی حرفه ای با این فریم ورک انجام داده؟ در قسمت معرفی پروژه های سایت اصلی چند تا پروژه خوب مثل stay.com

رو دیدم که جزو کارهای خوبه

من هم چند نمونه از کارهامو که با زند البته انجام دادم برای شما می ذارم

[rtl]جالب بود حسین آقا. همه اینها با Yii بود؟

[/rtl]

[right]

با سلام

بله همشون با yii بود

[/right]

[right]

با سلام دوست عزیز .

با احترام نسبت به اظهار نظر شما باید بگم

سادگی ظاهری سایت یه مزیته ، مهم اتفاقاتیه که تو ادمینش میوفته و شیوه کد نویسی اون سایت هاست .

اگه یه نگاهی به page ranke google این سایت ها هم بندازی بد نیست .

و خوشحال میشم نمونه کارهای شما رو هم ببینم .

البته این سایت ها رو تقریبا با یه سیستم مدیریت محتوا نوشتم و چند تا سایت هم با یه سیستم مدیریت فروشگاهی دارم آپلود می کنم که ایشالا نسخه نهاییش که آماده شد برای اظهار نظر دوستان حتما ارسال می کنم .

[/right]

[rtl]من هم با نظر حسين اقا موافقم. هادي خان اومدن فقط ظاهر رو ديدن. انتظارشون در حد المپيک هم بالاتره. اگه شاهکار ميخايين بگيد. يا ممکنه شما فوق العاده حرفه اي باشسد که اينجا جاي منه که هيچي بلد نيستم. طعه زدن خوب نيست همه بلدن. ما به عنوان يه مصرف کننده نميتونيم بفيه رو مسخره کنيم[/rtl]

[right]

سلام

ممنون از حمايتتون

من مطمئنم هادي قصد مسخره كردن ندا شتن و تنها نظر شخصيشونو گفتن كه قابل احترام هم هست

من هم ادعاي فوق العاده بودن تو اين زمينه رو ندارم و فقط چند تا از تجربه هاي موفقم رو كه با يي انجام دادم

رو معرفي كردم ، مثلا سايت ديپلماسي بعد از يك سال به پيج رنك ٥ گوگل رسيد و از اين نظر با سايت تابناك برابري ميكنه ،

و با توجه به حجم بسيار بالاي اطلاعات ، تعداد كاربران بالا در عين حال از سرعت مناسبي هم برخوردار ،

و بايد اين رو هم بگم كه اين سي ام اس جوري نوشته شده كه تقريبا أماده سازي سايت هاي بعدي با هر شكل ظاهري و

شيوه نمايش اطلاعات تقريبا هيچ نيازي به كدنويسي ندارد و تماما از طريق تنظيم ديتابيس انجام مي شود

و به خاطر همين ويژگي زماني كه در يك شركت چند نفر روي سايت هاي متفاوت كار مي كنند و

هركدام با سليقه خود كدنويسي ميكند ، ديگر كد انسجام و يكپارچگي خود را از دست نمي دهد

و بروز رساني ماژول ها و يكسان سازي پروژه ها بهتر انجام خواهد شد،

و البته سرعت پياده سازي سايت هم حدود ١ تا ٢ساعت خواهد بود

حالا اگه علاقمند به تكنيكش بوديد بگيد تا براتون توضيح بدم

[/right]