اولین گرد هم آیی

[font="Tahoma"][right]با سلام به اساتید و دوستان گرامی

دوستانی که علاقه مند به دیدار حضوری هستند

لطفا یه همتی بکنید تا بتونیم همدیگر رو یه جایی ببینیم[/right][/font]

[font=“Tahoma”][rtl]من که سنندجم عمرا بیام توی دود و دم تهران[/rtl][/font] ::)

[right][font="Tahoma"]خوب بیاین بابل

یه جای خوش آب و هوا

توی روستای خودمون

توی مدرسه

[/font][/right]

[rtl]

[font="Tahoma"]سلام

البته ایده گرد هم آیی ایده بسیار خوبیه . من هم موافق هستم منتهی انجام این کار بوجود اومدن شرایطی را نیاز داره

اولا : نیاز به یک نفر پیگیر و دارای روابط عمومی بالا داره تا بتونه امور رو هماهنگ کنه

دوم : نیاز به یک تیم برنامه ریزی داره که نحوه برگزاری و نیازمندی های کار را بررسی کنه

سوم : برای برگزاری یک همایش یا نیاز به حداقل تعداد 50 یا 100 نفر داره که از قبل آمادگیشون رو اعلام می کنند

چهارم : برای برگزاری این گردهم آیی های علمی معمولا بهترین جا دانشگاهها یا مراکز علمی پژوهشی هستش

به هر حال اگر شما این نیت رو داشته باشید که دنبال این کار رو بگیرید می تونید روی کمک من حساب کنید.

موفق باشید[/font]

[/rtl]

[font="Tahoma"][rtl]والا در کل ایده خوبیه ، البته لازم هم نیست زیاد رسمی باشه یه میتینگ خودمونی با بساط قلیون و … میچسبه

::)

[/rtl][/font]

[font="Tahoma"][right]علی آقا

من بضاعتم در حد مدرسه است

شما دستور بدین من انجام بدم

هر کمکی که از دستم بر بیاد انجام میدم

[/right][/font]

[right]سلام

اگر امکان داره بفرمایید که هدف از این همایش چیه و چه نتیجه ای میخواهید بگیرید؟

[/right]

[right][font="Tahoma"]هدف

آشنایی بیشتر

شنیدن کی بود مانند دیدن

.

.

.

[/font][/right]

[right]گردهمایی بدون برنامه و سرفصل مشخص فکر نمیکنم مورد استقبال قرار بگیره

!باید انتظارات شرکت کننده از این گردهمایی مشخص باشه تا حداقل بدونه چه سودی براش داره و آمادگی شرکت داشته باشه و مهمتر از همه بعد از گردهمایی بتونه جمع بندی کنه وبگه گردهمایی موفق برگزار شد یا نه

[/right]

[right][font="Tahoma"]یکی از مزایاش اینه که میتونه شروعی باشه برای جلسات استانی یا کشوری بعدی

دوم اینکه انتقال اطلاعات بسیار بهتر و مفید تر انجام میشه

سوم اینکه این میتونه شروعی بشه برای گسترش این فریم ورک تو ایران

ما نمیخوایم که سمینا هار داشته باشیم

ما بیشتر میخوایم تبادل افکار بشه

تا اونجایی هم که امکان داره خودمونی باشه[/font][/right]

[right][rtl]

اگر قراره چند روزه باشه ، پس باید امکانات و شرایط اقامت فراهم باشه.

اگر هم در یک روز برگزار میشه ، پس باید برنامه ریزی کامل و دقیقی انجام شده باشه و بحث رهبری بشه.

درسته خودمونی برگزار میشه ، اما کسی که از شهر دیگه ای میاد باید آخر همین مجلس خودمونی به یک نتیجه ای رسیده باشه.

آخر حرفم اینه که بعیده بتونید شخص مفید و مؤثری رو راغب به شرکت در این گردهمایی کنید.

اگر واقعا قصد انجام چنین کاری رو دارید ، بهتره خوب همه جوانب کار رو بسنجید و بعد از مشورط با یک شخص مناسب این کار رو انجام بدید.

انشاالله به نتایج خوبی هم دست پیدا کنید.

موفق باشید

[/rtl]

[/right]

[font=“Tahoma”][rtl]جناب کبریا بیشتر منظورشون آشنایی افراد و ایجاد جو صمیمی و بحث و تبادل نظر شخصی هست اما جناب امید خان منظورشون اجرای رسمی این میتینگ هست که بصورت تخصصی در مورد فریم ورک بحث بشه . در دو نظر خوب هست ، یه اطلاعیه بذارید توی یک تاپیک ببینید کسی میتونه مسئولیت سازماندهی و جفت و جور کردن شرایط رو مهیا کنه . به نظرم نیمه رسمی باشه و شبه همایش که بصورت 50 یا 100 نفره برگزار بشه کفایت میکنه . من خودم سنندجم ، مطمئنا اگه این میتینگ بیش از 20 نفر باشه من نفر 21 امیش میشم حالا هرجا میخواد برگزار بشه چه تهران چه شمال و … فقط مشهد نباشه چون میشه اونور دنیا واسه من و تقریبا 26 ساعت مسافت … :unsure: [/rtl][/font]

سلام

منم که اصفهانم

یکجا نزدیک باشه قربون دستتون

[rtl]اصفهان که وسط دنیاست ، نصف جهان هم هست ، هرجا باشه به شما نزدیکتره تا به من [/rtl]

[right]جناب کبریا پ.خ دادم

ببخشید دوستان[/right]

[right][font="Tahoma"]پیشنهادم رو پس میگیرم

اگه ناراحت نمیشین

فعلا مثل اینکه طالب نداره

و

شرایط محیا نیست

[/font][/right]

[rtl]

[font=“Tahoma”]بفرما، یه نفرم که پیش قدم شد، اینقدر سنگ اندازی شد که پشیمون شد :D

توی این پیغام خصوصی جناب msoa چی گذشته که جناب Kebria بلافاصله عقب نشینی کردند، نمیدونم :D

اول بگم من که خودم اهوازم و احتمالاً خارج از اون فرصت نشه بیام.

فقط میخواستم در تکمیل فرمایش جناب rezaonline.net این موضوع رو بگم که دوستان، نیازی نیست خیلی مسئله رو رسمی جلوه بدن.

منظور جناب Kebria یه آشناییه فقط!

زیاد دنبال برنامه ریزی و هدف و نتیجه و خروجی قضیه نباشید!!

فکر کنید یه دوست جدید پیدا کردید و قراره 2 ساعت وقت بزارید باهاش آشنا بشید و تبادل علمی داشته باشید. این خودش کم چیزیه؟ ;)

بهتون هم قول میدم بیشتر از 10 نفر نشید! ;)

با چای و قلیون هم عکس بگیرید بزارید اینجا ما هم ببینیم کیف کنیم ;)

[/font]

[/rtl]

[rtl]البته با در نظر گفتن این استقبال و مسافت های بسیار متفاوتی که اعضا دارند پیشنهاد می کنم که این به اصطلاح همایش را به صورت آنلاین برگزار بشه.[/rtl]

[font="Tahoma"][right]در مورد برگزاری جلسه حضوری نبود.[/right][/font]

[font="Tahoma"][right]

منم دارم دنبال یه جلسه به صورت ویدئو کنفرانس میگردم

انشااالله به زودی برگزار میشه

جلسه حضوری که نشد

امیدوارم این یکی بشه

[/right][/font]