یک محیط کامل برای برنامه نویسی

[rtl]

[font="Tahoma"]

سلام

من به تازگی یی رو شروع کردم.همین اول کاری با phpunit و کلا آنچه که برای تست نیاز هست مشکل پیدا کردم.

منظورم نصب اونها در ویندوز هست.

یا نصب نمیشه یا اگه نصب میشه کار نمیکنه. یا وقتی کار میکنه و میتونم ورژن بگیرم، برنامه رو تست نمیکنه

به هر حال پیشنهاد من این است که اگر کسی از اساتید یه محیط کامل برای برنامه نویسی یی سراغ دارند معرفی کنند

مثلا یه زمپ که تمام نیازها درون او جاساز شده ازجمله phpunit و غیره

یا حتی میشه اون رو ساخت

ممنون میشم

[/font][/rtl]

[rtl]سلام،

موضوع چندان پیچیده ای نیست.

شما یه wamp یا easyphp نصب میکنید و yii به خوبی کار میکنه!

اگر مشکل خاصی هست که من متوجه نشدم.

ضمناً yii یک بسته به صورت یک ماشین مجازی که روی اون تمام موارد مورد نیاز رو نصب داره محیا کرده که حجمش فقط 12 مگه و هسته اون لینوکسه و در اینجاست:

http://www.yiiframework.com/demos/

برای تست خوبه ولی برای کار حرفه ای پیشنهاد نمیکنم.

[/rtl]

[font="Tahoma"][rtl]منظور من يه فايل زيپ شده شامل اين موارد است:

Apache

Php

Mysql

Phpmyadmin

Phpunit

اگه كسي از دوستان سراغ داره يا ميتونه درست كنه خيلي عاليه[/rtl][/font]

[rtl][font="Tahoma"]

کار خوبیه اگه زحمتش رو بگشی و یک پک درست کنی

البته باید چند تا چیز رو در نظر بگیری یکیش اینه که بسته شما باید شامل نرم افزارهای معتبر و با کمترین اضافات باشه یکی این که راهنما و در صورت امکان برنامه Installer همه برامه ها رو خودتون تولید کنید

یکی هم این که راهنمای کاملی از لیست Application های به کار رفته و نسخه ها … داخل راهنمای بستتون باشه

می تونی استارتش رو بزنی یا اگه کمک لازم داشتی توی همین فروم یک تاپیک جدید باز کن که اگه کسی دیگه هم تمایل داره کمک کنه

شاید جواب بده مخصوصا برای تازه کارا که خیلی با مراحل نصب و راه اندازی مشکل دارند

موفق باشی

[/font]

[/rtl]

[font="Tahoma"][rtl]دقیقااین مشکل رو من هنوز هم دارم و بعد از چند روز هنوز نتونستم یه محیط کامل برای یی درست کنملطفا ما تازه کارها رو دریابیدممنون[/rtl][/font]

[rtl]بالاخره موفق شدم يه محيط كامل درست كنم

لينك[/rtl]

فایلهارو دانلود کردم اما همشون خرابن. با 7zip که میخوام باز کنم میگه unknowformat or damaged

see this link

link

you must download 7zip.