کمک برای درگاه پرداخت بانک

[right]اساتید گرامی، من تازه واردم میخواستم ببینم برای اتصال بانک به فریم ورک چکاری باید انجام بدم و کلا اگر ممکن است راهنمایی بنمایید .ممنون میشم.من از سرچ فروم استفاده کردم ولی جیزی درمورد اتصال به

gateway پیدا نکردم[/right]

[font="Tahoma"][rtl]

سلام

برای انجام پرداخت اینترنتی شما باید یک حساب در بانک مربوطه باز کنید و سرویس پرداخت اینترنتی رو سفارش بدید و خریداری کنید

این ارتباط در قالب یک سرویس وب به شما ارائه می شه و معمولا چیزی جز یک ارتباط وب سرویس نیست و کاربر را به صفحه مورد نظر بانک هدایت و از حسابش کم می کنه و به حساب شما واریز می کنه.

قابلیت خاصی را توی فریم ورک برای ارتباط با درگاه پرداخت بانک جستجو نکنید در عوض باید ببینید ایجنت شما که بانک هست سرویسش رو به چه طریقی به شما ارائه می ده بعد در مورد اون روش در فریم ورک جستجو کنید.

[/rtl][/font]

[right]

خیلی خیلی ممنون از راهنماییتونوتقریبا متوجه کل قضیه شدم.پس باید منتظر کد و دستورالعمل ارسالی از سوی بانک باشم و براساس آن دنبال راه یکپارچه سازی بانک با فریم ورک باشم

دکمه تشکر وجود نداره کتبا تشکر میکنم ممنون که سریع پاسخ دادید :lol: [/right]

[right]با سلام خدمت اساتید محترم

من هم مشکل بالا رو دارم و فایل ها رو از بانک ملت گرفتم اما نتونستم کاری از پیش ببرم

کسی میتونه کمکم کنه؟خیلی به این قضیه احتیاج دارم.[/right]

[right]فایلارو برای من بفرست ببینم میتونم یه کاری برات بکنم[/right]

[right]با سلام خدمت همه دوستان گرامی

من کدهای مربوط به پرداخت اینترنتی بانک ملت را دریافت کرده ام

و حتی کدهایی که به عنوان نمونه و آموزش دارد را نیز کامل بررسی کردم و دقیقا متوجه شده ام که چگونه کار میکند

فقط الان می خواهم این امکان را به سبد خریدم اضافه کنم

الان دکمه

Proceed

فقط باعث رفرش صفحه میشود

من باید کاری کنم که وقتی که وارد سبد خرید می شود؛ اطلاعات پرداخت و مواردی که بانک برای پرداخت نیاز دارد را

پس از کلیک بر روی دکمه

Proceed

به صفحه ای که بانک مقرر کرده ارسال کنم

اما نمیدونم که کجا باید این کدها را تغیی بدهم!!؟!؟!؟

ممکنه که راهنمایی بفرمایید

[/right]

[rtl][font="Tahoma"]من خیلی وقته که با بانک ها کار نکردم اما مشکل شما اساساً ارتباط زیادی به این فریم ورک نداره شما باید یک فرم بسازید و اکشن اون رو به آدرس بانک ست کنید اگر منظورتون ست کرد آدرس در اکتیو فرم است به شکل زیر می تونین این کار رو انجام بدین[/font][/rtl]

<?php $form = $this->beginWidget('CActiveForm', array(    'id'=>'user-form',    'enableAjaxValidation'=>false,    'enableClientValidation'=>false,    'action'=>'https://www.MELATBANK.com',)); ?>

[rtl][font="Tahoma"]اصلا لزومی هم نداره از اکتیوفرم استفاده کنید[/font][/rtl]

من خودم از سایت های idpay و sepordeh استفاده کردم افزونه درگاه پرداخت رو هم دارن

درسته باید از سایت هایی استفاده کنی که دارای افزونه درگاه پرداخت هستند مثلا درگاه پرداخت نوینو پی