از کدام محیط ویرایش کد استفاده می کنید؟

[rtl] [right] [font="Tahoma"][size="3"]

از کدام محیط ویرایش کد یا از کدام IDE استفاده می کنید؟ لطفا مزایای این برنامه را بیان کنید.

[/rtl]

[/size][/font][/right]

man az PHPStorm estefade mikonam vaghan aliye. ba dostam ke darim misharekati ro ye ye project kar mikonim rahat file hamona baham sync mikonim. ghabliyate rool back, history, network.esh vaghan aliye.

[font="Tahoma"][rtl]برای php از Notepad++ استفاده میکنم ، زیبا ساده ، سریع ، بی شیله پیله.

برای html,css هم از Htmlpad استفاده میکنم

[/rtl][/font]

[rtl]قبلا از NetBeans استفاده می کردم ولی بعضی وقت ها هنگ می کرد یا اینکه AutoComplete غیرفعال میشد. جدیدا از PHP Storm استفاده می کنم و تا اینجا نسبت به بقیه راضی کننده تر بوده. یک مشکلی که داره اینه که MultiWorkspace نیست. به همین خاطر فقط در لحظه یک پروژه را نمایش می ده. اما در کل نسبت به بقیه بهتر و سریع تره است.[/rtl]

[right][rtl][font="Tahoma"]

پس Sublime Text 2 یا Textmate کجان؟ :)

در این رابطه مطالب این لینک خیلی خوب و جامع هست، ارزش خوندن رو حتما داره.

[/font][/rtl][/right]

[rtl]

من از

Dreamweaver

استفاده می کنم.چون امکانات زیادی در اختیارم می زاره.

از همه مهمتر رنگ بندی کد ها خیلی خوبه.توابع به یه رنگ متغیر ها یه رنگ و رشته ها و …

[/rtl]

[right]

استفاده می کنم vim من از

;)

[/right]

[font="Tahoma"][right] استفاده کردم NetBeans , eclipse من از

ولی هیچ ادیتوری

Notepad++

نمی شه.

سریع ، سبک ، کاربردی[/right][/font]

[right][font="Tahoma"] من از نت بین استفاده می کنم و هنگ هم نمی کنی.[/font][/right]

[right]sublime text 2[/right][right]با تعجب از اینکه فقط حسام ازش اسم برده[/right]

[right]

[font="Tahoma"]NetBeans.

Auto-Complete به خوبی با Yii کار میکنه .[/font]

[/right]

[rtl]از netbeans استفاده می کنم. چون خیلی ساده و راحت برای yii snippet میده.[/rtl]

[rtl]قابل توجه دوستانی که netbeans استفاده می کنند.

یه پلاگین بر Yii برای نت بین پیدا کردم، فقط برای بنده نصب نمیشه خطا میده. اگر کسی تونست نصبش کنه بگه چکار کرده که مشکل ما هم حل بشه.

اینم لینکش: http://plugins.netbeans.org/plugin/47246/php-yii-framework-netbeans-phpcc

[/rtl]

[right]

سلام

منم از

sublime text 2

استفاده میکنم

دلیلشم اینه که خیلی راحت می شه باهاش کار کرد

من قبل این با

Dreamweaver

کار میکردم و ازش هم راضی بودم اما الان دیگه نمیتونم باهاش کار کنم

به نظرم سابلایم یه جورایی باکلاس تره ، کلی آپشن نمیریزه همینجوری رو صفحه اما در عین حال اون پشت مشتا کلی بهت حال میده

;)

[/right]

[rtl]

آقا کسی با این پلاگین کار نکرده؟

چطوری باید نصبش کنم؟[/rtl]

[rtl]netbeans از اتوکامپلت پشتیبانی میکنه برای فریم ورک؟ میشه فریم ورک رو بهش معرفی کنیم و از توابعش به راحتی استفاده بکنیم؟[/rtl]

[rtl]

netbeans یه جایی داره که برای هر پروژه می توانید فریمورک را include کنید. البته نه به معنی واقعی آن بلکه با این کار netbeans تمام کلاس های فریمورک را شناخته و تاحدود زیادی در کد نویسی به شما بوسیله snippet هایی که می دهد کمک می کند.

[/rtl]

قطعا PHPStorm چون محصولات جدید Jetbrain عالی هستند