موقعیت های شغلی

[size="2"][font="Tahoma"][rtl]

سلام . برای یک کتابخانه نیاز به نوشتن یک برنامه تحت وب با استفاده از yii framework دارم .اگر کسی علاقه مند به همکاری است لطفا اعلام کنه.

در ضمن دست مزد به صورت پروژه ای و بر اساس میزان پیشرفت و ساعت کار برآورد می شود.

در صورت تایید نهایی برنامه چندین کتابخانه درخواست خرید این برنامه را دارند. که میزان پرداخت نهایی بر اساس تعداد لیسانس فروخته شده نرم افزار محاسبه می شود.

علاقه مندان به همکاری باید توانایی کار با yii framework - jquery - MySql را تا حد حرفه ای داشته باشند.

اگر کسی علاقه مند به همکاری است لطفا پیام بذاره.

[/rtl][/font][/size]

حالا که موضوع موقعیت کاری شد جایی که من کار می کنم دنبال پی اچ پی کار مسلط به یی میگردن البته به صورت تمام وقت و با حقوق ومزایای خیلی خوب

اگه کسی خواست به من پیغام بده

البته سریعتر چون اینجا داره جذب نیرو می کنه

[right]سلام و وقت بخیر

شرکت سلم، جهت تکمیل نیروی فنی خود نیاز به برنامه نویس وب دارد

در صورت تمایل لطفا رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید

info@scelm.ir

با تشکر

سلم - سهامی خاص[/right]

[rtl]برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین، نیازبه برنامه نویس حرفه ای PHP، با مشخصات زیر داریم:

• دارا بودن سابقه کار حرفه ای در پروژه های نرم افزاری متوسط یا بزرگ، مبتنی بر چهارچوب نرم افزاری YII

• مسلط بر Application programming and design best practices

• مسلط بر HTML, CSS, Java script و مفاهیم مرتبط

• مسلط بر اصول بومی سازی بسترهای نرم افزاری غیر فارسی

• آشنا به اصول طراحی و پیاده سازی پایگاه های داده

• دارا بودن امکان کار تمام وقت

از دوستان علاقه مند، خواهشمندیم رزومه کاری خود را (با ذکر نام برخی پروژه ها و نمونه های کاری شان) به آدرس hr[@]petalpolymer.com ارسال فرمایند.

با تشکر

[/rtl]

[right][size="3"]شرکت تهران ملودی در راستای توسعه [/size][size="3"]بخش [/size][size="3"]نرم افزاری خود اقدام به جذب برنامه نویس با شرایط زیر مینمایید

[/size]

freamework yii آشنا به

java script مسلط بر

ارسال رزومه به

info{@}tehranmelody.com

[/right]

[font="Tahoma"] [rtl]باسلام،

دوستان و برنامه‌نویسان مسلط به فریم‌ورک YII در شهر اهواز، لطفاً در صورت تمایل جهت کار و همکاری، با یکی از اطلاعات تماس درون سایت http://www.jahanweb.com تماس حاصل فرمایند.

این آگهی تاریخ انقضاء ندارد.

باتشکر

(امیدوارم ارسال این آگهی در اینجا ایرادی نداشته باشد)

[/rtl] [/font]

[size="4"][font="Tahoma"][right]با سلام خدمت بزرگواران

تعدادی برنامه نویس مسلط به برنامه نوبسی این فریم ورک بصورت تمام وقت در شرکت معتبر نرم افزاری استخدام می شوند

لطفا جهت هماهنگی با شماره تلفن: 09357156909 تماس حاصل نمایید

موقعیت آگهی: تهران

[/right][/font][/size]

[rtl]

شرکت راه حل سیستم سپندار جهت تکمیل تیم فنی خود نیازمند 1 نفر برنامه نویس حرفه ای مسلط به LAMP (Linux- Apache - Mysql - PHP( و فریم وورک Yii با حقوق مناسب،می باشد.

از علاقمندان دعوت می شود تا رزومه خود را به آدرس ایمیل شرکت ارسال و یا با شماره تلفن های تماس حاصل نمایند.

Email: jobs[at]sepandar[dot]co[dot]ir

Tel: 88953677-8

[/rtl]

سلام دوست عزیز ، میخواستم بدونم که تسلط به جاوااسکریپت چرا براتون انقدر مهمه چون من در چند فرم استخدام دیگه هم این موضوع را دیدم. فکر میکنم مخصوصا در ایران از کدهای آماده جاوااسکریپت استفاده میشه و کمتر به تولید این ابزارها نیازه. اشتباه فکر میکنم؟

[font="Times New Roman"][size="3"][rtl]

[font="Tahoma"]

یک شرکت بین المللی جهت تکمیل از برنامه نویسان مسلط به yii به صورت تمام وقت دعوت به همکاری می نماید. زمینه فعالیت تولید نرم افزارهای تحت وب با قابلیت رقابت در سطح جهانی می باشد. تقاضامند است متقاضیان رزومه کامل خود را (ترجیحا به انگلیسی) ارسال فرمایند به

ehsan.darrudi____at____btpconsulting.ca

[/font]

[font="Tahoma"]تاکید می شود لطفا فقط دوستانی اعلام آمادگی نمایند که قادر به حضور تمام وقت هستند.

در این پروژه متدلوژی پیاده سازی نرم افزار XP بوده و موقعیت پیشرفت برای برنامه نویسان زبده و خلاق ایده آل است.

شایان ذکر است محل کار (در این فاز) تهران خواهد بود.

با تشکر،

احسان درودی

[/font][/rtl][/size][/font]

[right][b]دوستانی که تجربه کار با فریمورک یی را دارند

[/b]

با کسانی کار کنید که ارزش دانش شما را بدانند

با پیوستن به آفتاب در پیاده سازی موفق ترین و قویترین پروژه ها سهیم باشید

www.aftab.ir

هر روز 150 هزار نفر از کدی که شما خواهید نوشت استفاده خواهند کرد

محل کار: تهران ، میدان محسنی

نوع همکاری: ترجیحا تمام وقت

لطفا رزومه خود را به این آدرس ایمیل کنید: