آموزش - فصل اول کتاب آموزش فارسی

[right][font="Tahoma"][size="3"]سلام

امروز فصل اول آموزش رو واسه دانلود قرار می دم. امیدوارم که مفید باشه. هرچند خالی از اشکال نیست. منتظر نظرات و پیشنهادات مفیدتون هستم .

[/size][/font] [/right]

[right]علی دمت گرم. خیلی عالی بود[/right]

[right][font="Tahoma"][right]خیلی خوب بود لطفا ادامه بدید[/right][/font][/right]

salam,mamnoun douste aziz,zahmat keshidi jedan.

vali man hanouz moundam in team k yii ro misazan chera prado b oun ghashangio raha kardan? omidvaram inam bikhiyal nashan k ma bemounimo houzemoun…

mamnoun azizam.

[rtl]

سلام

من که پرادو رو ندیدم اگه شما باهاش کار کردی می شه یه مقایسه ای با yii انجام بدی که بدونیم چی به چیه؟

مثلا مزایایی هم داره یا نه؟

[/rtl]

douste aziz man bishtare karam tu Java va .Net boude ghablana,ba sakhtare kolishun asheenaeii daram,injouri begam k gozar az prado be nazaram y shekaste vase in team yii,

prado khob midounid sabke karesh ba tamame framework ha motafavete,be shedat sadeh hasto be shedattt touseeye porojaro soraat mide,sbake tarahish mesle .Net mimoune , kolan sabke code nevisie PHP ro taghiir mitoune bede,man k hanouz chize ziyaadi az Y!! nemidounam k bekham moughayese konam.

[rtl]

[right][font="Tahoma"]تیمی که روی[/font][font="Tahoma"] Yii الان داره کار می کنه همون تیمیه که روی پرادو کار می کرد.[/font]

[font="Tahoma"]اگه با پرادو کار کردید حتما اسم آقای qiang رو شنیدید ایشون مسئول توسعه پروژه پرادو هستند که الان تماما کارشون رو روی Yii متمرکز کرده اند[/font]

[font="Tahoma"]در ضمن تیم Yii ادعا می کنه که تمامی قابلیت های پرادو رو به ارث برده و ویژگی های جدیدی به اون اضافه کرده و نقاط ضعف رو هم پوشونده[/font]

[font="Tahoma"]که البته با توجه به بازدهی Yii حرف بیراهی نیست[/font]

[/right]

[/rtl]

من هم قبلا اینو جایی خونده بودم

are doroste , man ishouno az prado mishnasam,narahate kesaeiiam k ba PRADO kar mikonan,alan fahghat aghay Rojaro fek konam rou perado kar mikone, gharare in hafte noskheye jadidesham biad,aghay Qiang ghoul dade vijegihay jadido optimaize Yii ro be Prado bagardoune ama key khoda midoune,midounid k prado jayezehe bozorge sherkate Zend ro borde be khatere frameworke khoubesh, omidvaram betounan Yii ro ham ounjouri besazan,

[size="2"][font="Tahoma"][right]فکر کنم بهتر باشه که شما کم کم بیاید روی یی تمرکزکنید[/right][/font][/size]

are , hamin karo mikonam,ama y moshkel k alan tu yii hast ine ke mougheiyate karish tu iran hanouz tasbiit nashode,masalan teami k zend kar kone ziyade ama team yii hala hala tu iran ja nemiofte,

shoma k zend va yii ro kar kardid age y moghayeseye jame beyneshoun anjam bedin kheyli mofid mishe,

mamnounam.

[right]

سلام

خیلی ممنون بابت آموزش، البته هنوز نخوندمش، سر فرصت می خونم و نظر کامل رو می گم انشاالله

فقط می خواستم تشکر کرده باشم

[/right]

[right]آقا ادامه این آموزش رو نمی ذارید؟ اگه لطف کنید ممنون می شم[/right]

[rtl]خیلی عالی بود.

اگه میشه بقیش رو هم بزارید.

من خیلی بهش احتیاج دارم و زبانم هم ضعیفه.

پس منتظرم.[/rtl]

[rtl]

راستش من این کتاب رو روی ورژن 1.1.6 کامل نوشتم داشتم آمادش می کردم واسه چاپ ولی متاسفانه سرم خیلی شلوغه کار به تاخیر خورد. امیدوارم به زودی بتونم کتاب کاملش رو منتشر کنم.

[/rtl]

[rtl]دستت درد نکنه.

اگه بتونی کار رو تموم کنی کمک خیلی بزرگی به این فریم ورک کردی.[/rtl]

[right][right][right][rtl]

سلام . دوست گرامی از بابت زحماتتون تشکر. فقط دو چیز که خیلی واسم گنگ بوده و نیاز دارم تا روشنم کنین چرا ؟

1- این قسمت واسه چیه ؟ در این قسمت باید مسیر های سیستم را اصلاح کنیم. برای اینکار در ویندوز در صفحه ی …

دلیل این کارش چیه ؟

2- تمام عملیاتی که در سا خت اولین پروژه انجام شده واسم خیلی گنگه. چرا با اون محیط سی ام دی باید کار کنیم ابتدا ؟ اون توضیحات کم بوده و اونهمه فایل که توضیحات بیشترش انگلیسی بوده .

خواهش میکنم این دو قسمتو کاملا روشنم کنین و با توضیحاتی در مورد فایلها و پوشه هایی که تو پروژه توضیح دادید کمی بیشتر صحبت کنید. خیلی واسم مبهمه . اینقدو بفهمهم بقیشو خدا بزرگه. :)

[/rtl]

[/right][/right][/right]

[font="Tahoma"][rtl]

سلام دوست عزیز اول از همه خیلی خوش اومدی

این قسمت که شما در موردش سوال دارید یک فصل از کتاب اصلیه که بعدا کامل شد و می تونید در این پست برید و کتاب کامل رو دانلودش کنید

اما در مورد سوالاتتون باید یگم اگر که این آموزش جدید رو مطالعه کنید بتونید جواب سوالاتتون رو بگیرید. اگر باز هم مشکلی بود همینجا مطرح کنید…

[/rtl]

[/font]