خطا Error 404 Unable To Resolve The Request

[font="Tahoma"][right]سلام دوستان

ببینید،توی سیستم لوکال یه کنترلر درست کار میکنه

اما وقتی به هاست آپلود کردم خطای زیر رو میده

[b]Error 404

Unable to resolve the request[/b]

توی جستجوهایی که داشتم گفتن موارد زیر رو چک کن که کردم،اما به نتیجه ای نرسیدم

به حروف ، و بزرگی کوچکی اسم کنترلر و ویو دقت کن

پرمیژنش داخل سرور رو چک کن

سطح دسترسی که بهش دادیو چک کن

ممنون میشم راهنمایی کنید

[/right][/font]

[rtl]نحوه آدرس دهی این کنترلرتون چطوری انجام میشه؟

[/rtl]

[right][font="Tahoma"]این لینک و حتما خودت دیدی

به نظرم بده یکی دیگه برات چک کنه شاید خوب دقت نکردی

اگه فقط یک کنترلر هست و اونم روی ویندوز کار میکنه روی لینوکس کار نمی کنه احتمالا همون کوچیک بزرگی حرفاست

اگه تونستی حلش کنی بگو مشکلش چی بوده برای بعدی ها بدرد می خوره

[/font][/right]

[font="Tahoma"][right]

سلام به دوستان

مشکل حل شد وخطا هم دقیقا برای بزرگی و کوچیکی حرف بود،

اما اصلا منطقشو متوجه نشدم،براتون توضیح میدم ببینم نظر شما چیه؟

به بزرگی کوچیکی حرف اول دقت کنید

planingController.php

با این خطا میداد

PlaningController.php

با این درست شد

تفاوت فقط توی حرف

P

بود که با بزرگ نوشتنش درست شد

درحالی که مدل هم با حرف کوچیکه!ولی چرا حرف اول کنترلر رو بزرگ کردم درست شدو متوجه نمیشم

[/right][/font]

[right][rtl]حتما اگه سر به سایت ایی بزنی میبینی که یک سری قرار داد برای اسم گذاری وجود داره مثلا تا اینجایی که من دیدم هم مدل هم کنترلر ها باید با اسم بزرگ باشه. اونایی که روی ویندوز کد میزنن هم باید خیلی حواسشون باشه. خود من امروز با یک ویجتی کار می کردم اما این مشکل حرف بزرگ و کوچیک رو خیلی گیر میداد به اشتباه با اینکه من رعایت کرده بودم. برای همین بهتره که به قانون ها وفادار بمونی تا اینکه کمترین خطارو بگیری. در عوض الان میدونی اگه این اشتباه اتفاق افتاد مشکل از کجاست[/rtl]

[/right]

شاید یکم برای جواب دادن به سوالتون دیر باشه ولی میگم برای کسای دیگه که شاید کمکشون بشه
میتونید از روش زیر خطای 404 رو حل کنید:

• اگر URL صفحه‌ای از سایت را تغییر داده‌اید، باید برای جلوگیری از بروز خطای 404 صفحه را به ادرس جدید ریدایرکت کنید. گاهی نیز ممکن است دامنه سایت را تغییر دهید که در این صورت هم، باید اطلاعات را روی دامنه جدید ریدایرکت کنید. اگر از کنترل پنل دایرکت ادمین، ب
  • پس از حذف کردن هر گونه اطلاعات بصری (تصاویر و ویدئوها) از روی سرور سریعا فایل مربوط به آن را از بخشی که فراخوانی می‌شود حذف کنید. همچنین می‌توانید به جای اطلاعات حذف شده، داده‌های جدیدی روی سایت بارگذاری کنید تا این خطا رخ ندهد.
  • شما می‌توانید با تغییر حالت پیوند یکتا در وردپرس و بازگردانی دوباره آن به حالت قبلی سریعا خیل راحت این خطا را برطرف کنید.
  • لینک سازی داخلی خود را بهینه کنید. ممکن است به صفحاتی لینک داده باشید که دیگر وجود ندارند. هرچه سریع‌تر این موضوع را در سایت خود پیگیری کنید.