ترتیب فایل های Css

[rtl]

با سلام. بنده یک صفحه استاتیک دارم که شبیه به صفحه About Us که در کنترلر site تعریف شده. این صفحه یکسری فایل css مخصوص به خودش را دارد که می خوام ترتیبشون در پایین تمامی فایل های css اصلی برنامه تعیین بشه. حالا چطور می تونم این ترتیب را تعیین کنم؟

[/rtl]

[right][font="Tahoma"]تا اونجایی که من استفاده کردم ترتیب رجیستر شدن سی اس اس ها اینه که اول مال فریمورک میاد و بعد مال لی اوت مین و بعد اگه توی خود درباره ما سی اس اس اد کنی میاد. برای همین میتونی تو همون فایل استاتیک اد کنی و از همه مقدم تر باشه. [/font]

[/right]

[rtl]این کار را کردم متأسفانه اعمال نمی کرد. قابل گفتن است که بنده از extension YiiBootstrap هم دارم استفاده می کنم که بیشتر با اون تداخل دارد.[/rtl]

<?php

...

$cs = Yii::app()->getClientScript();

$cs->registerScriptFile(Yii::app()->theme->baseUrl . '/script/head.js', CClientScript::POS_BEGIN);

$cs->registerScriptFile(Yii::app()->theme->baseUrl . '/script/highlight.js', CClientScript::POS_BEGIN);

$cs->registerScriptFile(Yii::app()->theme->baseUrl . '/script/reveal.js', CClientScript::POS_BEGIN);

$cs->registerScriptFile(Yii::app()->theme->baseUrl . '/script/notes.js', CClientScript::POS_BEGIN);

$cs->registerScriptFile(Yii::app()->theme->baseUrl . '/script/zoom.js', CClientScript::POS_BEGIN);

$cs->registerCssFile(Yii::app()->theme->baseUrl . '/css/reveal.css');

?>

<div class="reveal default center">

<div class="slides">

...

[right][font="Tahoma"]منم استفاده می کنم اما دبون تذاخل. من راستی فقط یک فایل سی اس اس دارم اونم توی لیوت اصلی اضافه کردم و هر کدوم از استایل های بوت استرپ و یا خود یی را توی اون اور رایت میکنم و مثل ساعت کار میکنه.[/font]

[/right]

[font="Tahoma"][rtl]منطقش اینه که کد css شما مسلما آخر از همه فراخونی می شه

با firebug چک کنید اینطوری که میگین من احتمال می دم کد های خودتون همدیگرو overwrite می کنن نه yii و bootster[/rtl][/font]

[rtl]آره دقیقا با فایرباگ چک کردم فایل css مربوط به bootstrap را اولی تر می دونه. تمام مشکلم هم با همینه چون با یک افزونه رادم استفاده اش می کنم که فایلهای vss و js اش را با یک متد ثبت می کند. هر چی هم جای اون متد را در layout اصلی تغییر دادم فرقی نکرد.

نمی دونم چکار کنم؟:blink:???

[/rtl]

[right]منم دقبقا دارم همین افزانه رو و هیچ مشکلی ندارم. مطمئنی کد سی اس اس دقیقا مال بوت استرپ را اوررایت میکنه؟ غلط تایپی نداری؟ چون باید اول مال یی و بعد بوت استرپ لود شه و در آخر میاد سروقت فایل های شما- اگر سی اس اس ات بعد از اون ها توی کد پیج میاد باید ببنی جایی غلط داری یا نه

[/right]

[rtl][font="Tahoma"]

سلام

اگه توی config از theme => bootstrap استفاده کردین باید در قسمت theme خارج از protected تغییرات ایجاد کنید یعنی مثلا اونجا layout رو پاک کنید که بیاد فولدر layout تو پوشه protected رو استفاده کنه

منظورم اینه که حواستون باشه چیزی رو عوض نکنید که app اصلا ازش استفاده نمی کنه

اولیت با پوشه theme در بیرون protected باید باشه

بعد هم ته تهش اگه مربوط به یک خط یا دو سه خطه از !important هم میتونی استفاده کنی که چیزی نتونه ردش کنه

البته من یکم با POS_BEGIN که استفاده کردی هم مشکل دارم

HEAD و END رو هم امتحان کن شاید مشکلت حل شد

[/font][/rtl]

[rtl] ممنون از کمکتون. همانطور که گفتید از theme دارم استفاده می کنم که توی headerش اینطوری فایلها link شده اند:[/rtl]

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="<?php echo Yii::app()->request->baseUrl; ?>/css/main.css" />

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="<?php echo Yii::app()->request->baseUrl; ?>/css/form.css" />

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="<?php echo Yii::app()->theme->baseUrl; ?>/css/styles.css" />

<?php Yii::app()->bootstrap->register(); ?>

<title><?php echo CHtml::encode($this->pageTitle); ?></title>

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="<?php echo Yii::app()->theme->baseUrl; ?>/css/style-rtl.css" />

[rtl]همانطور که در کد می بینید یک متد مربوط به extension هست که cssها و jsهای مربوط به خودش را ثبت می کند. حالا بنده آمده ام یک فایل توی مسیر theme/views/site/page/chart.php ایجاد کرده ام که می خوام اون فایل های css مورد نظرم که نهایت یک یا دوتا است را طوری توی اون صفحه ثبت کنم که بعد از title بیاد ولی نمیشه.

در ضمن اون POS_BEGIN مربوط به جاوا اسکریپت ها است نه cssها.[/rtl]

[right][font="Palatino Linotype"]راستی از تابع registerClientScript [/font][/right][right][font="Palatino Linotype"]استفاده کردید و باز هم نشده؟[/font][/right]

[rtl]خیلی ممنون. میشه بیشتر درباره اش توضیح بدید. چندتا نمونه از متدی که گفتید توی api پیدا کردم. از کدامش و چطوری باید استفاده کرد.

با این متد میشه مکان ثبت فایل css را توی فایل اصلی تعیین کرد؟[/rtl]

[right]من اینجوری ازش استفاده میکنم- این مثلا توی فایل مین توی لی اوت است[/right][right]

[/right][left][right]

Yii::app()->clientScript->registerCSSFile(Yii::app()->baseUrl.'/css/main.css'); 

[/right][/left]

[rtl]ممنون. اگر به کدهایی که در بالا گذاشته ام، نگاهی می کردید این جواب را نمی دادید!!!

بنده خودم از registerCSSFile استفاده کرده ام. سوالم در رابطه با registerClientScript [font="Arial"]بود[/rtl][/font]

[right][font="Tahoma"]من اشتباه کردم ببخشید. مشکل اینه که منم تقریبا از همین اکشتنشن استفاده می کنم و ترتیب ها درسته . راستی چرا رجیستر بوت استرپ را وسط سی اس اس ها زدی. مال من بالا تر از همه است. مال شما فقط یک راست به چپ پایین ترشه. امتحان کردی ببنی اگه از تم استفاده نکنی هم باز همون آشو همون کاسه است؟ رجیستراسکریپت برای جاوااسکریپتو غیره است[/font].

[/right]